Hakkımızda

Kahraman Yat Denizcilik

Kahraman Yat Denizcilik Limited Şirketi, 1974 senesinden bu güne yat sektöründe faaliyet gösteren bir çok büyük kuruluşun üretim ve yönetim aşamalarında başarılı çalışmaları ile katma değeri yüksek ürün ve hizmetler meydana getiren Tahsin
Kahraman tarafından 2007 senesinde kurulmuştur.

Tahsin Kahraman, sektörde geçen 39 yıllık tecrübelerinde çeşitli yerli ve yabancı firmalarda üretim müdürlüğü ve proje yöneticiliği yapmıştır. 2003 yılında kendi firması olan Gözde Yat’ı İki ortaklı olarak kurmuştur. Bünyesinde çeşitli boylarda yelkenli motor yat, komposit, fiber, ağaç tekneler yapmıştır. Ek olarak  2007 yılında aile şirketi olan Kahraman Yat Denizciliği kurmuştur.

Şirketimiz yat, yelkenli imalatı ve onarımında uçtan uca çözüm üretmektedir.

Uzman kadromuz ile Fiber, komposit, ahşap, motor yat ve iç dekorasyon işlerine devam etmekteyiz.

Müşteri tarafından getirilen projeler uçtan uca tarafımızdan başlanıp bitirilebilmektedir.
Ayrıca müşterilerimizden gelen istek doğrultusunda üretimin belirli bölümlerini ya da tamamını taşeronluk görevi üstlenerek itina ile tamamlayabilmekteyiz.

Vizyonumuz, yat sektöründe 39 yıllık tecrübe, bilgi birikimleri, referanslarımız ve her bir alanda uzman personellerimizin verdiği güven ile denizcilik ve yat sektörünün en iyi şirketleri arasında yer almak ve kalitemizi daima korumaktır.

Ayrıca tekne sahiplerine anahtar teslimi tekne üretimlerinde danışmanlık, iç ve dış dizayn desteği verilir.

Müşterinin isteğine göre projelerimizde değişiklik veya proje harici modelleme yapılır.